För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

A-Grossisten AB/ AG Home & Light

Box 16012, 250 16 RÅÅ

Besöksadress showroom: Stenbrovägen 26, 253 68 HELSINGBORG

Telefon växel: +46 42 380 480 - info@a-grossisten.se

 

VD

Key Account

Stefan Hermansson

Bill Hermansson

+46 42 380 482

+46 42 380 481

+46 706 55 00 85

+46 706 29 50 03

stefan@a-grossisten.se

bill@a-grossisten.se

 

Säljare Norge

 Säljare Danmark

 Morten Kjelgaard-Jensen

 Brian Feltendahl

 +47 9515 7398

 +45 2322 9099

 tendenz@online.no

 lysoghjem@gmail.com

 

Order

Reklamation

 +46 42 380 480

+46 42 380 480

order@a-grossisten.se

reklamation@a-grossisten.se

 

Marknad/Inköp/Ekonomi

Joakim Hermansson

+46 42 380 486

+46 738 08 81 41

joakim@a-grossisten.se

ekonomi@a-grossisten.se

 

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan